Маршрут автобуса 9 - -
Автобус останавливается
- 1 - Ānes pasts
- 2 - Āne
- 3 - Ānes pagrieziens
- 4 - Progresa iela
- 5 - Teteles pamatskola
- 6 - Tetele
- 7 - Tetele
- 8 - Teteles pamatskola
- 9 - Progresa iela
- 10 - Pagrieziens uz Āni
- 11 - Pagrieziens uz Brankām
- 12 - Valaki
- 13 - Garozas 100
- 14 - Būvmateriālu rūpnīca
- 15 - Neretas iela
- 16 - Depo
- 17 - Neretas iela
- 18 - Alkšņu iela
- 19 - Cukurfabrikas stacija
- 20 - Cietums
- 21 - Kalnciema ceļš
- 22 - Jelgavas pils
- 23 - Centrs